SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
WARBERG IBF
BLÅTT HJÄRTA - HÅRT ARBETE

Kontakt

Warberg Innebandyclub/Innebandyförening
Adress: Stenåsavägen 1, 432 32 Varberg

Tel 0340-67 67 00
info@warbergic.se

 

Kansliets öppettider:

Som ett led för att skydda våra anställda kommer vårt kansli att inte ta emot spontana besök, utan vi hänvisar er att ta kontakt via email med den ni söker. Kontaktinformation till vår personal finner ni nedan. Detta gäller t o m 20 mars.

 

Kansliet
info@warbergic.se
telefon: 0340-67 67 00

 

Klubbchef

Emil Risberg
Emil.risberg@warbergic.se
Mobil: 0708-43 33 35

 

Ekonomiansvarig
Eva Kanje
Eva.kanje@warbergic.se
Telefon: 0340-67 67 00

 

Sälj och Partnerskapsansvarig
Emil Karlsson
Emil.karlsson@warbergic.se
Mobil: 0733-818409

 

Warbergsspelen & Proshopansvarig
Jonathan Håkansson
Jonathan.hakansson@warbergic.se
Mobil: 0708-676724

 

Arrangemang & Kommunikationsansvarig
Frida Mejstedt
Frida.mejstedt@warbergic.se
Mobil: 0760-181412

 

Huvudtränare WIC Herr
Anton Drake

drake.anton@outlook.com

Mobil: 076-100 05 55

 

Sportchef WIC Herr
Kimmo Eskelinen
kimmo.eskelinen@warbergic.se
Mobil: 0768-536008

 

Huvudtränare WIC Dam
Kent Göransson
kent.goransson@warbergic.se
Mobil: 0701-428350

 

Ungdomsansvarig
Niklas Johansson
niklas.johansson@warbergic.se
Mobil: 0708-719391

 

Presskontakt
Jonas Klavberg
jonas.klavberg@warbergic.se
Mobil: 0709-67 91 40

 

Ordförande
Stina Wallenbeck
stina@wallenbeck.se
Mobil: 0729-714130

 
Våra evenemang