Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
WARBERG IBF
BLÅTT HJÄRTA - HÅRT ARBETE

Kontakt

Warberg Innebandyclub/Innebandyförening
Adress: Stenåsavägen 1, 432 32 Varberg

Tel 0340-67 67 00
info@warbergic.se


Kansliets öppettider:
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag: 08.00-15.00
Onsdag: 08.00-15.00
Torsdag: 08.00-15.00
Fredag: 08.00-12.00
Lunchstängt: 12.00 – 13.00


Kansliet
info@warbergic.se
telefon: 0340-67 67 00


Ordförande
Stina Wallenbeck
stina@wallenbeck.se
Mobil: 0729-714130


Klubbdirektör
Martin Josander
martin.josander@warbergic.se
Mobil: 0709-559089


Ekonomiansvarig
Eva Kanje
Eva.kanje@warbergic.se
Telefon: 0340-67 67 00


Säljansvarig/Warberg Proshop
Magnus Svensson
magnus.svensson@warbergic.se
Mobil: 070-2521230


Arrangemangsansvarig
Jonathan Håkansson
jonathan.hakansson@warbergic.se
Mobil: 0708-676724


Sportchef WIC Herr
Kimmo Eskelinen
kimmo.eskelinen@warbergic.se
Mobil: 0768-536008


Huvudtränare WIC Herr
Kent Göransson
kent.goransson@warbergic.se
Mobil: 0701-428350


Sportchef WIC Dam 
Jonny Ljungberg
jonny.ljungberg@warbergic.se
Mobil: 0761-901023


Huvudtränare WIC Dam
Pelle Körberg
pelle@korberg.se
Mobil: 0708-791999


Ungdomsansvarig
Niklas Johansson
niklas.johansson@warbergic.se
Mobil: 0708-719391


Presskontakt
Jonas Klavberg
jonas.klavberg@warbergic.se
Mobil: 0709-67 91 40


Webb-TV
Jonas Klavberg
jonas.klavberg@warbergic.se
Mobil: 0709-67 91 40

 
Våra evenemang