SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
WARBERG IBF
BLÅTT HJÄRTA - HÅRT ARBETE

Kontakt

Warberg Innebandyclub/Innebandyförening
Adress: Stenåsavägen 1, 432 32 Varberg

Tel 0340-67 67 00
info@warbergic.se

Kansliet är öppet vardagar mellan klockan 9:00 - 16:00. 

Något avvikande tider kan förekomma, vänligen kontakta berörd person innan besök.

 

Kansliet
info@warbergic.se
telefon: 0340-67 67 00

 

Klubbchef

Emil Risberg
Emil.risberg@warbergic.se
Mobil: 0708-43 33 35

 

Ekonomiansvarig
Eva Kanje
Eva.kanje@warbergic.se
Telefon: 0340-67 67 00

 

Sälj och Partnerskapsansvarig
Emil Karlsson
Emil.karlsson@warbergic.se
Mobil: 0733-818409

 

Warbergsspelen & Proshopansvarig
Jonathan Håkansson
Jonathan.hakansson@warbergic.se
Mobil: 0708-676724

 

Arrangemang & Kommunikationsansvarig
Frida Mejstedt
Frida.mejstedt@warbergic.se
Mobil: 0760-181412

 

Huvudtränare WIC Herr
Johan Astbrant

johan.astbrant@warbergic.se

Mobil: 0738-392628

 

Sportchef WIC Herr
Kimmo Eskelinen
kimmo.eskelinen@warbergic.se
Mobil: 0768-536008

 

Matchcoach WIC Dam
Stefan Smedberg

stefansmedberg@hotmail.com
Mobil: 0761-400796

 

Ungdomsansvarig
Niklas Johansson
niklas.johansson@warbergic.se
Mobil: 0708-719391

 

Ordförande
Stina Wallenbeck
stina.wallenbeck@warbergic.se
Mobil: 0729-714130

 

Vice Ordförande
Jonas Klavberg
jonas.klavberg@warbergic.se
Mobil: 0709-67 91 40

 
Våra evenemang