SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Damjunior
Hem
Senior
Dam Akademi JAS
Dam Div1
Herr Akademi JAS/Div2
Herr Div3/4
Ungdom Pojk
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
P18
Innebandylekis
Ungdom Flick
Damjunior
F09/10
F11
F12
F13
F14
F15/16
F17/18
Innebandylekis
Alla kan
Till Warbergic.se
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Dam Akademi JAS
Dam Div1
Herr Akademi JAS/Div2
Herr Div3/4
Ungdom Pojk
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
P18
Innebandylekis
Ungdom Flick
Damjunior
F09/10
F11
F12
F13
F14
F15/16
F17/18
Innebandylekis
Alla kan
Till Warbergic.se
WARBERG IBF
BLÅTT HJÄRTA - HÅRT ARBETE
F07/08
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Damer Division 2
2023/24: Damjunior
2023/24: DM Damjunior 06/07
2023/24: DM Damjunior 06/07 Final
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd A Höst
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd C Vår
2023/24: USM Flickor 16 Grupp 21
2023/24: USM Flickor 16 Region Grupp M
2022/23: Pantamera Flickor Röd 1
2022/23: Pantamera Flickor Röd Junior Vår
2022/23: USM Flickor 16 Grupp 15
2021/22: Dam/Damjunior/Flick 1 VÅR
2021/22: Dam/Damjunior/Flick 1 VÅR
2021/22: DM Flick 07 Grupp A
2021/22: Final DM Flick 07
2021/22: Pantamera Flickor Röd 2
2020/21: DM Flick 07/08 Grupp A
2020/21: Pantamera Flickor Röd 3
2019/20: Flickor Blå Svår
2019/20: Pantamera Flickor Röd 3 Vår
2019/20: Pantamera Flickor Röd 4
SEPTEMBER 2023
15
18:45
fre
18:45
Haverdalshallen
Kusten DJ -
Warberg IBF
-
27
20:20
ons
20:20
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Onsala IBK DamJunior
4 - 1
30
14:00
lör
14:00
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Warberg IBF Junior
- Halmstads IBK F06/08 1
6 - 2
OKTOBER 2023
08
12:30
sön
12:30
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Onsala IBK DamJunior
2 - 4
13
18:30
fre
18:30
Lindås Waves Arena
Lindås IBK / Särö IBK F08 -
Warberg IBF Junior
6 - 2
14
12:30
lör
12:30
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- FBC Engelholm F06/F07 / DJ18
6 - 6
22
16:30
sön
16:30
Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg DJ -
Warberg IBF Junior
3 - 3
25
19:30
ons
19:30
Eldsberga Idrottshall
Halmstads IBK F06/08 1 -
Warberg IBF Junior
3 - 3
29
17:00
sön
17:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Kustens IF DJ
1 - 4
NOVEMBER 2023
09
20:15
tor
20:15
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Varla IBK DJ
7 - 4
11
17:15
lör
17:15
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi -
Warberg IBF Junior
0 - 2
18
13:00
lör
13:00
Rydets Idrottshall
Onsala IBK DJ -
Warberg IBF Junior
14 - 1
19
14:30
sön
14:30
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Warberg IBF Junior
- Lindome IBK DJ
2 - 4
26
15:30
sön
15:30
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F06/F07 / DJ18 -
Warberg IBF Junior
11 - 12
DECEMBER 2023
02
10:00
lör
10:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF
- Halmstads IBK
6 - 1
02
17:00
lör
17:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
FBC Engelholm/Munka-Ljungby IBK -
Warberg IBF
3 - 4
03
12:30
sön
12:30
Ale Kulturrum
Ale IBF F06/07 -
Warberg IBF Junior
4 - 2
05
20:00
tis
20:00
Haverdalshallen
Kustens IF DJ -
Warberg IBF Junior
6 - 3
10
18:30
sön
18:30
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF DJ -
Warberg IBF Junior
3 - 2
16
13:45
lör
13:45
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Onsala IBK DamJunior
-
17
19:00
sön
19:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Landvetter IBK D utveckling
1 - 3
19
19:20
tis
19:20
Forsgläntans Idrottshall
Varla IBK DJ -
Warberg IBF Junior
4 - 4
JANUARI 2024
13
10:30
lör
10:30
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- FBC Lerum Akademi
3 - 3
21
15:40
sön
15:40
Santoshallen
IBF Älvstranden F08 Svart -
Warberg IBF Junior
2 - 10
27
14:30
lör
14:30
Haverdalshallen
Kustens IF 2 Dam -
Warberg IBF Dam Div2
11 - 2
28
16:30
sön
16:30
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Warberg IBF Junior
- Dingle AIK DJ
5 - 1
FEBRUARI 2024
03
09:15
lör
09:15
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF
- Pixbo IBF
2 - 0
03
15:15
lör
15:15
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Landvetter IBK -
Warberg IBF
4 - 0
06
20:00
tis
20:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Lindås IBK F08
2 - 6
09
18:15
fre
18:15
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF F09 Vit -
Warberg IBF Junior
4 - 3
10
15:00
lör
15:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Dam Div2
- Vinbergs IBS Dam 2
8 - 6
13
19:00
tis
19:00
Bua Idrottshall
Bua IF -
Warberg IBF Dam Div2
3 - 6
21
19:30
ons
19:30
Tvååkers Idrottshall
Tvååkers IBK Dam A -
Warberg IBF Dam Div2
8 - 4
24
14:00
lör
14:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi -
Warberg IBF Junior
1 - 0
27
20:00
tis
20:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Dam Div2
- Veddige IBK/Viskadalens IBK
5 - 3
MARS 2024
02
17:00
lör
17:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- IBF Älvstranden F08 Svart
9 - 5
08
19:00
fre
19:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Dam Div2
- Varla IBK Dam 2
6 - 4
10
12:30
sön
12:30
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK DJ -
Warberg IBF Junior
3 - 4
15
19:30
fre
19:30
Lyckehallen, Kinna
IBK Tygriket 99/Kinna IBK -
Warberg IBF Dam Div2
7 - 4
16
17:30
lör
17:30
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior
- Pixbo IBF F09 Vit
8 - 8
18
20:20
mån
20:20
Lindås Waves Arena
Lindås IBK F08 -
Warberg IBF Junior
2 - 2
21
19:00
tor
19:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Dam Div2
- Onsala IBK 2
3 - 8
Våra evenemang